Rattasõbrale ei vaja Mavicu bränd pikemat tutvustust. Mavic on seal, kus on ratturid! Alati ja tingimusteta neid abistamas!
Prantsuse ettevõte Mavic ehk Manufacture d’Articles Vélocipédiques Idoux et Chanel asutati juba 1889.aastal vendade Leon ja Laurent Vielle poolt. Mavic on olnud läbi ajaloo üks rattamaailma tootearenduse pioneere. Tundub uskumatu, aga juba 1934.aastal võeti Mavicus kasutusele duralumiinium, millega saavutati rattajooksude kaalu drastiline alanemine.
Kas teadsid, et Mavicu elektroonilist käiguvahetust kasutas Tour de France’l ONCE team juba 1992.aastal ja 1999.aastal valmis Mavicul juhtmeta elektrooniline käiguvahetussüsteem?
Helium ja Crossmax jooksud ning Comete kettad on muutunud legendideks, millega sõidavad paljud tippratturid ja tiimid eesotsas Romain Bardet ja AG2R-ga. Kui siia lisada 2008.aastast arendatud ja disainitud riided ja loomulikult rattakingad, millega sõidab ka meie oma tipprattur Rein Taaramäe, siis tuleb tunnistada et MAVIC is MUST igale rattasõbrale!