Juba üle 100.aasta on Rossignol pakkunud suusasõpradele vapustavaid elamusi. Prantslane ja suur suusasõber Abel Rossignol, asutas 1907.aastal firma, mis lisaks muudele puidust toodetele valmistas ka suuski. Kuigi Rossignoli mäesuuskadega tuli Emile Allais maailmameistriks juba 1930-ndatel, siis kaubamärgi tõeline tähelend sai alguse 60ndatel kui USA-s Squaw Valleys toimunud olümpiamängudel, nopiti ridamisi poodiumikohti.
1988.aastal Calgarys võideti 10-st mäesuusadistsipliinist 6-l kullad just Rossignoli suuskadega ja loomulikult sõitis nende mängude üks kangelasi Alberto „la Bomba“ Tomba Rossignoli varustusega.
Murdmaasuusatamisse ja laskesuusatamisse tuli Rossignol mõnevõrra hiljem, aga mitte vähem edukalt. Läbi aegade üks parimaid laskesuusatajaid Martin Fourcade on võitnud oma 5 olümpiakulda ja 11 maailmameistritiitlit just Rossignoli suuskadel. Täna sõidavad Rossignoli suuskadel nii sprinterid Frederico Pellegrino, Astrid Jacobsen, aga ka olümpiahõbe Iivo Niiskanen ja Aino Kaisa Saarinen.