Kiiremini, kaugemale, tuvalisemalt!  See on UVEXi lubadus olnud juba 90.aastat pakkudes inimestele prille,  kiivreid ning muud turvavarustust.  Lõuna-Saksmamaal asuv ettevõte asutati 1926.aastal.  Ettevõtte peamised tootmisvõimsused asuvad senini Saksamaal ja Euroopas, et tagada parim kvaliteet.  Perefirmana on läbi tuldud nii sõdadest kui majanduskriisidest, et jätkata pühendunult oma tööd ja arendada uut turvavarustust.

Ratturid, autosportlased, suusatajad usaldasid UVEXit ammu enne, kui tänapäevane spordimarketing hakkas ostjate valikuid dikteerima.  Ja sel oli kindel põhjus – UVEX pakkus ja pakub innovatiivseid tooteid, ohutust ja kiirust!  1976.aastal oli näiteks UVEX esimene kes töötas välja prillid, mis ei lasknud udu tekkida.

Tänapäeval kasutavad UVEXI prille ja kiivreid paljud tippsportlased eesotsas kahevõistlejate Eric Frentzeli ning Jörgen Graabakuga, mäesuusatajate Jean-Babtiste Grange ja Hannes Reicheltiga. Ka paljud ratturid ja triatleedid on valinud UVEXi toodete mugavuse, kvaliteedi ja mugavuse pärast.

Mõned asjad on lihtsamad kui aimatagi osaks – UVEX on lühend väljendist „Ultra Violet Exluded“ ehk UVEXiga oled alati kaitstud ultraviolettkiirguse eest:)