10% allahindlust, kui oled sisse loginud enda kasutajaga.

Uus bränd Eestis – Sweet Protection- Stronger. Lighter. Better

Tagasi
08. juuli

Bränd loodi 2000. aastal Norras, kus karmid loodusolud ja tugevad sporditraditsioonid andsid tõuke funktsionaalsete ja stiilsete kaitsevahendite väljatöötamiseks. Brändi asutajad olid ise aktiivsed sportlased, kes tundsid puudust kvaliteetsetest ja vastupidavatest kiivritest, mis vastaksid nende nõudlikele vajadustele. Seetõttu otsustasid nad võtta kasutusele innovaatilised materjalid ja tipptasemel tehnoloogiad, et luua tooteid, mis tagaksid maksimaalse kaitse ilma mugavust ja stiili ohverdamata.

Brändi missioon on ühendada vastupidavuse, stiili ja ohutuse parimad omadused, et tagada sportlastele maksimaalne kaitse ja enesekindlus. Sweet Protection tooted on välja töötatud tihedas koostöös professionaalsete sportlaste ja inseneridega, et saavutada parimad tulemused ja ületada klientide ootusi. Tundud sportlasi on mitmeid kes selle brändi tooteid kaustavad näiteks mäesuusatamises: Henrik Kristoffersen, Aksel Lund Svindal, Alexander Steen Olsen või maanteratturite Uno-X meeste ja naiste PRO Teamid.

 

Sweet Protection kiivrid on eriti tuntud oma kerge kaalu, aerodünaamilisuse ja kõrge löögikindluse poolest. Kiivrite tootmisel kasutatakse tipptasemel materjale ja tehnoloogiaid, näiteks süsinikkiudu ja MIPS-süsteemi (Multi-Directional Impact Protection System), mis tagab parema kaitse mitmesuguste löökide vastu.

Sweet Protection on saanud mitmeid auhindu ja tunnustusi oma toodete disaini ja innovatsiooni eest. Virginia Tech, kes on maailma tuntuim ja lugupeetuim ning sõltumatu kiivrite testtulemuste põhjal reitingute andja, on brändi poodiumile tõstnud pea igas kategoorias. 

Sweet Protection soovib: “Inspireerida inimesi nihutama oma võimete piire. Nende pühendumus on Sinu kaitse.”

Tekkis huvi? Tutvu esimeste toodetega  või tule uuri lisa meie kauplusest Kadaka tee 42b.

Liitu uudiskirjaga

Ja ole esimene, kes saab teada ATSport värskeimatest uudistest. Uudiskirja valiku saad teha vastavalt oma soovile.

Liitumiseks täida all olevad väljad:

0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi