10% allahindlust, kui oled sisse loginud enda kasutajaga.

A&T Sport maastikurattakrossi püsirada Valgehobusemäel

Tagasi
05. september

Aegade algusest maastikurataste müüki ja kvaliteetsesse hooldusesse panustanud A&T Sport on pannud oma õla alla maastikukrossi püsiraja valmimisele. Teadaolevalt on tegemist Eesti esimese omataolisega, ehk kogu rattasõidu hooaja jooksul hooldatud ning tähistatud krossirajaga. Rada asub Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses. Tegemist on XCO ehk olümpiakrossi stiilis rajaga, mille pikkus on 4km ja millel tõusu- ja langusmeetreid veidi üle 200. Rajal on erineva nurga all tõuse-laskumisi, erinevat tüüpi tehnilisi elemente, millest nii mõnedki on üsna nõudlikud ja eeldavad nende eelnevat tundmaõppimist. Samas on need kõik hõlpsasti välditavad, ehk möödasõidetavad. Rada on varakevadest hilisesügiseni tähistatud suunanoolte ja lintidega.

Ja et rada sai uhke, siis toetas A&T Sport ka sellel võistluse läbiviimist. 2. septembril toimus Valgehobusemäe XCO, mis kuulus Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasarja.  Võistluse korraldus ja rada said osalejate ning pealtvaatajate poolt vaid kiitvaid hinnanguid. 🙂

Link võistluse lehele: https://xco.ee/etapid/valgehobusemae-xco/

Tule treenima! Ja kui Sulle tundub, et Su ratas vajab nõudliku xco raja jaoks veidi putitamist või tuunimist, palu abi A&T Sport mehaanikutelt. Nemad teavad, mis ja kuidas.

 

 

Fotod võistlussõidust. Autorid Juri Vsivtsev ja Remo Pender

Alari Kannel

aktiivne rattasõber, Valgehobusemäe XCO rajameister ja Husqvarna Valgehobusemäe etapi peakorraldaja

 

 

Liitu uudiskirjaga

Ja ole esimene, kes saab teada ATSport värskeimatest uudistest. Uudiskirja valiku saad teha vastavalt oma soovile.

Liitumiseks täida all olevad väljad:

0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi