10% allahindlust, kui oled sisse loginud enda kasutajaga.

Huub või Huum?

Tagasi
31. märts

Tähtede poolest sarnased, aga samal ajal väga erinevad brändid.  Meile meeldivad mõlemad, aga Huumi keriseid leiab jätkuvalt ehitusmaterjalide poest. Küll aga täiendasime tänavu märtsis oma tootevalikut Huubi triatlonivarustusega.

Sõna “huub” on tulnud saksa keelelest ja tähendab nutikust või säravat mõistust. 

Miks just Huub?

Põhjus on lihtne: Huubi ujumiskalipsod on parima hinna ja kvaliteedi suhtega.  Ja meie jaoks on see oluline.

Briti spordientusiasti Dean Jacksoni poolt 2011 aastal asutatud ettevõtte lendas komeedina taevasse, sest maailmatasemel tehnoloogia ja sportlaste koostöö tulemuseks on terve rida maailmameistreid ja olümpiavõitjaid.

Kui teistel spordialadel toimus tehnoloogia areng igal aastal kukesammudega, siis ujumiskalipsode maailmas oli tehnoloogia areng minimaalne. Samas teame, et võistlustel loevad minutid ja sekundid.  Investeerides paar tuhat eurot aerodünaamilisematesse jalgratta jooksudesse on võimalus parandada oma tulemust võistlustel minutites.

Miks mitte püüda ujumiskalipsost rohkem välja pigistada?

Huubil on see väga edukalt õnnestunud. Vaadake kasvõi kalipso luku avamise tehnikat:

https://huubdesign.com/pages/breakaway-zipper

Triatlonimaailmas ei vaja vist pikemat tutvustamist vennad Alistar ja Jonathan Browleed, kellest esimene on ainus kahekordne olümpiavõitja ja teine võitnud kolmelt järjestikuselt olümpialt medali.  Maailmameistritiitleid on meestel kahepeale üle 10, rääkimata muudest medalitest.  Loomulikult pole vennad Brownleed ainsad, kellega Huub koostööd teeb – triatlonimaailma arvatavasti kiireim ujuja Richard Varga, brittide uus komeet Alex Yee, ülikogenud Hawaii Ironmani võitja Anne Haug on ainult mõned sellest pikast nimekirjast.   Inglismaal on Huub saavutanud tänaseks kolmandiku ujumiskalipsode turust ning terve rea parima Tri Wetsuit kaubamärgi tiitleid.

Vaata ka: https://www.220triathlon.com/gear/swim/wetsuits/best-triathlon-wetsuits/

Tutvu AT Spordi HUUB valikuga  ujumiskalipsod veebipoes või tule külla ja küsi lisainfot meie klienditeenindajatelt või helista 5100922.

Liitu uudiskirjaga

Ja ole esimene, kes saab teada ATSport värskeimatest uudistest. Uudiskirja valiku saad teha vastavalt oma soovile.

Liitumiseks täida all olevad väljad:

0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi