10% allahindlust, kui oled sisse loginud enda kasutajaga.

OTE sporditoidud on funktsionaalsed ja maitsvad.

Tagasi
14. märts

OTE on bränd, mille nägu, isiksus ja kirg on firma asutaja ja kolmekordne Hawaii Ironmanil osaleja Peter Slater!  Ta on koondanud enda ümber väikese meeskonna, kes armastavad seda, mida nad teevad! Peteril tekkis soov teha asju teisiti. Sooviti, et sporditoidud oleks kättesaadavad ja maitsvad kõigile, mitte ainult proffidele.

Looduslike maitsetega energiatooted ja taastusjoogid on välja töötanud kogenud sporditoitumise spetsialistid ja sportlased, et tuua kliendile parima maitsega ja funktsionaalselt tõhusad tooted.

Poodides müüakse palju batoone ja geele, mille tooted on väga funktsionaalsed, kuid võib-olla ei maitse nii hästi, kui sooviks. Tihti ei paku need seda maitset, mida sportlased sooviks päevast päeva toitudes. OTE meeskonnal oli soov, et toode peab olema nii funktsionaalne, kui ka maitsev.

OTE on välja töötanud kolm tootesarja.

CORE
SUPER
ANYTIME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anytime – OTE Anytime sari on energiatoodetele sissejuhatus. 100% naturaalsed Anytime batoonid, mida on lihtne süüa pikema treeningu ajal.

Core- OTE Core tootevalik on tugevaks alustalaks treeninguteks ja võistlusteks. Enegriageelidest spordijoogini, batoonidest taastusjookideni. Valikus on kõik, mida sportlane vajab enne treeningut, treeningul ja peale treeningut.

Super- OTE Super sari on mõeldud neile, kes soovivad maksimaalseid tulemusi nautida meeldivate maitsetega.

Liitu uudiskirjaga

Ja ole esimene, kes saab teada ATSport värskeimatest uudistest. Uudiskirja valiku saad teha vastavalt oma soovile.

Liitumiseks täida all olevad väljad:

0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi