10% allahindlust, kui oled sisse loginud enda kasutajaga.

Keskkonnasõbralik pakendamine

Tagasi
04. veebruar

Loomulikult on toodete korrektne ja kvaliteetne pakendamine igale e-kaupmehele väga oluline teema. Kena ja atraktiivne pakend jätab kaupmehest usaldusväärsuse ja kliendist hooliva mulje ning tagab ka saadetise turvalisuse. Öeldakse, et atraktiivne pakend aitab oluliselt suurendada müüki.

Miks me sellest Teile kirjutame?

Kindlasti olete meie e-poe klientidena märganud, et Teile saadetud kaup on jõudnud Teieni hoopis teises pakendis kui oodanuks. Kindlasti ei ole see selleks, et Teid eksitada, vaid selleks, et soovime anda oma väikese panuse keskkonnasäästu.

Miks me seda teeme?

Me soovime, et ka meie lastel oleks tulevikus Maal hea elada. Endale aru andes mõistame, et ainult meie ei suuda maailma muuta, aga kui igaüks meist ja meie klientidest keskkonnasäästlikult tegutseb, siis lõpptulemusena on meie planeet palju parem koht kus elada.

Kuidas me seda teeme?

Meie lattu jõuab iga päev uut kaupa ning loomulikult on see kenasti ja turvaliselt pakendatud. Kui Teie poest kaupa ostate, siis te reeglina ei vaja pakendeid ning peame need minema viskama. Oleme neid pakendeid kasutanud oma kodudes ahjudes tulehakatuseks, oleme neid viinud prügimäele ja muul viisil utiliseerinud, aga ühel päeval avastasime, et pakendeid korduvkasutades kahjustame meid ümbritsevat keskkonda kõige vähem.

Täname Teid mõistva suhtumise eest ja loodetavasti saame niiviisi koos rohkem loodust säästa!

Liitu uudiskirjaga

Ja ole esimene, kes saab teada ATSport värskeimatest uudistest. Uudiskirja valiku saad teha vastavalt oma soovile.

Liitumiseks täida all olevad väljad:

0
    0
    Sinu ostukorv
    Ostukorv on tühiTagasi poodi